1. W niedzielę 25 lipca po Mszach Świętych tradycyjne poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa - Patrona Kierowców!

2. Jeszcze raz wyrażam wdzięczność myślę osobom, które w naszej parafii w ostatnim czasie wykonały kolejne pracy przy plebani!
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uporządkowania placu przed kościołem, wokół świątyni i plebanii, wyjątkowym Paniom i Panom, a także Młodzieży z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bujnach!

3. Z serca dziękuję Panu Henrykowi Gaworczykowi i Jego Rodzinie za dar nowego Krzyża do naszej świątyni!
Niech Pan Bóg wynagradza Państwa Dobro!

4. Dziękuję z serca kolejnej rodzinie z Bujen za trud sprzątanie kościoła i dar pięknych kwiatów dla naszego kościoła!

5. Dziękuję za wsparcie parafii, tace gospodarcze, za bezimienne ofiary na rzecz parafii i wszelką życzliwość.
Pragnę poinformować, że w najbliższym tygodniu rozpoczną się prace przy ogrodzeniu naszej nekropoli oraz zostanie wykonana nowa brama cmentarna, a w sierpniu mają ruszyć prace związane z budową parkingu przed naszym parafialnym cmentarzu.

6. W tym trudnym czasie dziękuję za wyjątkowe zrozumienie ograniczeń wynikających z trwającej pandemii.
Dziękuję także za wzajemną troskę w czasie uczestniczenia w Świętej Liturgii.
Niech Pan Bóg wszystkim wynagradza i obdarza zdrowiem!

„Maryjo, nasza Królowo i Matko,
zawierzamy Ci wszystkich kierowców i podróżnych,
aby na trasach swojego pielgrzymowania zachowywali mądrość.”

1. Dziś wyruszyła z Piotrkowa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
Pielgrzymi zdążają na Święto Matki Bożej Szkaplerznej – pamiętajmy w modlitwie.
Za dwa tygodnie w niedzielę 25 lipca po Mszach Świętych tradycyjne poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa - Patrona Kierowców!

2. Jeszcze raz wyrażam wdzięczność osobom, które w naszej parafii w ostatnim czasie wykonały ogrom pracy przy kościele i cmentarzu!

Niech Pan Bóg wynagradza Państwa Dobro!

4. Dziękuję z serca kolejnej rodzinie z Bujen za trud sprzątanie kościoła i dar pięknych kwiatów do naszego kościoła!

Pragnę poinformować, że w najbliższym tygodniu rozpoczną się prace przy ogrodzeniu naszej nekropoli oraz zostanie wykonana nowa brama cmentarna, a w sierpniu mają ruszyć prace związane z budową parkingu przed naszym parafialnym cmentarzem.

Dziękuję także za wzajemną troskę w czasie uczestniczenia w Świętej Liturgii.
Niech Pan Bóg wszystkim wynagradza i obdarza zdrowiem !

„ Matko Świętego Szkaplerza ratuj nas i nasze Rodziny!”

1. Pierwsza Niedziela Miesiąca – prosimy o dobry czas wypoczynku dla uczniów i ich nauczycieli i wychowawców!

2. Z wdzięcznością myślę o osobach, które w naszej parafii w minionym tygodniu wykonały ogrom pracy przy kościele i cmentarzu!

3. Dziękuję z serca kolejnej rodzinie z Bujen za trud sprzątanie kościoła i dar pięknych kwiatów do naszego kościoła!

4. Dziękuję za wsparcie parafii, tace gospodarcze i wszelkie dobro z myślą o naszej wspólnocie.

5. W tym trudnym czasie dziękuję za wyjątkowe zrozumienie ograniczeń wynikających z trwającej pandemii.
Dziękuję także za wzajemną troskę w czasie uczestniczenia w Świętej Liturgii.
Niech Pan Bóg wszystkim wynagradza i obdarza zdrowiem!

„ Krwi Chrystusa zdroju Bożego Miłosierdzia zmiłuj się nad nami grzesznymi!”