--> Parafia w Bujnach - 14 kwiecień 2024 r - Ogłoszenia parafialne III Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (Rok B) - Niedziela Biblijna

maxresdefault.jpg

1. Dziękuję za wsparcie materialne, za każdy dar serca, w niedzielę zebraliście na potrzeby CARITASu 1359 zł., dzieci z klasy III zebrały na potrzeby Caritas 25,12 zł., z klasy IV - 17 zł. Dziękuję szczególnie osobom, które podjęły się zebrania ofiary na tacę.
  2. Serdecznie dziękuję za posprzątanie, nowy bukiet kwiatów i przygotowanie naszej świątyni na dzisiejszą uroczystość, za posprzątanie przy kapliczce Niepokalanej i dekorację kwiatową przy wejściu kościoła Paniom Joannie i Barbarze; za ten trud i serce niech Wam Bóg błogosławi. Dziękuję za ofiarowaną ziemię przez Państwa Miziołek.
  3. Serdecznie zapraszam do pomocy przy rozbieraniu dekoracji związanej z Triduum Paschalnym. Poniedziałek godz. 1830 (czyli po Mszy świętej wieczornej). Zapraszam również do pomocy przy koszeniu trawy wokół kościoła i przy ogrodzeniu w czwartek o godz. 1600.
  4. Siostry Antonianki zapraszają na spotkanie dla Mam w stanie błogosławionym w niedzielę 21 kwietnia o godz. 930 do domu przy ul. Janosika 141w Łodzi. Spotkanie poprowadzi: Marcin Pietrzyk, położna Anna Krawczyk oraz Siostry. Prosimy o kierowanie zgłoszeń pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na nr tel. +48 881 675 250.
  5. W zakrystii jest nowy numer miesięcznika i tygodnika Niedziela. W tygodniku Niedziela polecam m.in.:

1642771009-niedziela_slowa_bozego_2022.jpg