--> Parafia w Bujnach - 21 kwiecień 2024 r - Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (Rok B) - Niedziela Dobrego Pasterza

Pan-jest-moim-Pasterzem.jpg

1. Dziękuję za wsparcie materialne, za każdy dar serca. Dziękuję szczególnie osobom, które podjęły się zebrania ofiary na tacę.
  2. Serdecznie dziękuję za posprzątanie naszej świątyni, uporządkowanie kwiatów i przygotowanie naszej świątyni na dzisiejszą uroczystość, za wykoszenie i posprzątanie trawy w poniedziałek i czwartek; za pomoc przy rozbiórce dekoracji świątecznej; za ten trud i serce niech Wam Bóg błogosławi.
  3. Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do I Komunii Świętej, w imieniu Pani Anity zapraszam w najbliższą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 1200, a po niej na pierwsze spotkanie.
  4. Za dwa tygodnie w niedzielę 5 maja poświęcenie pól w Woli Rokszyckiej z racji przypadających kwartalnych modlitw o urodzaje.
  5. W zakrystii jest nowy numer miesięcznika i tygodnika Niedziela. W tygodniku Niedziela polecam m.in.:

modlitwa-o-powolania.jpgunnamed_3.jpg