Jezus Chrystus żyjący w cierpiących i niosących im pomoc –
mój Zmartwychwstały Panie pragnę z Twoją pomocą przeżywać Dar Nowej Nadziei i Życia!

… obdarzaj nasze Rodziny łaską wiary – nadziei – miłości!
Błogosławieństwem i Pięknem Świąt Wielkanocnych!!!
Zmartwychwstał Pan Alleluja!!!

1. Życzę daru życia i wolności osób zbawionych, daru zdrowia i bliskiej życzliwości – wzajemnej troski i pamięci oraz uśmiechu modlitwy...

2. Dziękuję kolejnym rodzinom z Bujen za wyjątkową dbałość o naszą świątynię i jej otoczenie, za trud sprzątania kościoła i ofiarę na kościół!
Składam płynące z serca podziękowania za wsparcie materialne parafii, ofiary składne w czasie obrzędu święcenia pokarmów na stół wielkanocny, za tacę gospodarczą, wsparcie dzieł Caritas i wszelkie Dobro życzliwych osób!

3. Serdeczne podziękowania za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego!
Dziękuję z serca tym, którzy przeprowadzili zbiórkę, dziękuję za Państwa wielką życzliwość i dobroć!

4. Składam podziękowania płynące z serca Pani Profesor Anicie Szczepanik za przepiękny dar dekoracji kościoła na Wielkanoc oraz pomagającej jej Dominice Chrząstek.
Dziękuję Panom Rafałowi Manikowskiemu i Waldemarowi Bzik.
Naszemu Panu Organiście i Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz wszystkim uczestnikom Liturgii Triduum Paschalnego!
Bóg Zapłać!

5. W tym trudnym czasie dziękuję za wyjątkowe zrozumienie ograniczeń wynikających z trwającej pandemii.
Uważajmy na siebie i przestrzegajmy obostrzeń!
Dziękuję także za wzajemną troskę w czasie uczestniczenia w Świętej Liturgii.
Niech Pan Bóg wszystkim wynagradza i obdarza zdrowiem!